ÜRETİM

Bursa ,karavan, karavan imalatı, motokaravan, alkovan, semi karavan, camper, otobüs karavan, çekme karavan,
İMAJ KARAVAN olarak 1992 yılından günümüze, Karavan İmalatı, ithal çekme karavan, Karavan yedek parça, aksesuar ve 2.el karavan satışı yapmaktayız. İmalatını yaptığımız Camper Karavanlar, Alkovanlı Motokaravanlar, Yarı Entegre ( semi alkovan ) ve Entegre (otobüs) karavanlar.

ÜRETİM

İmaj Karavan üretim hattı, hayallerin tam anlamıyla gerçeğe dönüştüğü yerdir...
- İMAJ KARAVAN


Motokaravan üretimi için en yatkın araç olarak gördüğümüz Fiat Ducato ve Pegueot Boxer vb. araçları seçmeye çalışıyoruz. Ancak elinizde olan veya gönlünüzde yatan herhangi başka bir araca da dilediğiniz uygulamayı yapabilecek kapasite İMAJ KARAVAN'da mevcuttur.

İmaj karavan olarak piyasa takibini her zaman yaparak karavan olmaya en müsait araçları bünyemizde barındırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda araç teminini bu şekilde karşılıyoruz.

Şirketimiz tarafından temin edilen araçlar yapım safhasına girmeden önce yetkili servislerine yollanarak gerekli tüm bakımları yaptırılarak faturalandırılır.

Amacımız aracı alacak olan müşterimizin araç motoru ve yürüyen aksamında herhangi bir tereddütünün bulunmamasını sağlamaktadır. 

   Karavanlarımız ile yapmayı planladığımız keyif dolu anlar eziyete dönüşmemelidir. 


Yaklaşık 3000 m2 lik alan içerinde üretimlerimizi sürdürmekteyiz. El işçiliğinin ön plana çıktığı üretim aşamsında gerekli alanlarda teknolojinin son imkanlarıunı da kullanmaktayız.Araçların dinamik yapısının en az etkilendiği özel kalıplar kullanılarak üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen kaliteli üretim anlayışımız asla ödün vermediğimiz, yıllardan beri süregelen övünç kaynağımızdır.