SERVİS

Bursa ,karavan, karavan imalatı, motokaravan, alkovan, semi karavan, camper, otobüs karavan, çekme karavan,
SERVİS ürünlerinin listelendiği sayfa. İMAJ KARAVAN , İMAJ KARAVAN olarak 1992 yılından günümüze, Karavan İmalatı, ithal çekme karavan, Karavan yedek parça, aksesuar ve 2.el karavan satışı yapmaktayız. İmalatını yaptığımız Camper Karavanlar, Alkovanlı Motokaravanlar, Yarı Entegre ( semi alkovan ) ve Entegre (otobüs) karavanlar.
SERVİS - SERVİS

SERVİS

Öncelikle karavanlarımıza sunmuş olduğumuz 2 yıllık garanti süresine bakmaksızın kendi üretim karavanlarımızın yaşam alanlarından daima sorumlu olmamız gerektiğinin bilincinde olarak hizmet vermekteyiz.

MOTOKARAVAN SERVİSİ:

Keyif dolu anlar yaşamak için aldığınız motokaravanlarınız, gerek geçen zamandan, gerekse yol koşullarından dolayı zaman zaman arızalar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Satın alınmışlık süresi ne olursa olsun tüm servis hizmetlerinizi karşılamaktayız.       

Bununla birlikte farklı firmalarda yaptırdığınız karavanlarınız da servis hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Karavanlarınızı uzun yıllar sorunsuzca kullanmanız için periyodik bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

 

ÇEKME KARAVAN SERVİSİ:

Çekme karavanlarınız da motokaravanlar gibi periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır. İç ve dış aksamları zamandan ve yol koşullarından etkilenmekte ve sorunlar çıkarabilmektedir. Gerek oluşabilecek sorunlara erken müdahale etmek için yapılması zorunlu olan bakımlar, gerekse oluşan arızalarda İMAJ KARAVAN yanınızda...